<<  březen 2019  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
     1 2 3
4 5 6 7 8 910
11121314151617
18192021222324
25

 

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 


IV. BURZA GRAMODESEK (sobota 1. 12. 2018 – SUŠICE) – pozvánka

IV. BURZA GRAMODESEK (sobota 1. 12. 2018 – SUŠICE) – pozvánka

 

Na začátek je potřeba předeslat, že tenhle večer zdaleka nebude jenom o burze, byť název akce je stále víceméně jednoznačný. Odpoledne a večer budou rozděleny do celkem čtyřech pomyslných částí, které lze prožít odděleně nebo být přítomný jejich přirozenému prolínání.

 

Od 16:00 hodin bude otevřena kavárna Sirkus, předsálí sušického kina, kde se celá událost – podobně jako vloni – odehraje. Na místě bude několikahodinová výstava vybraných historických hracích strojů spojená s ukázkami jejich provozu. Abychom se úplně neopakovali, část hracích strojů nahradíme dvěma historickými kino projektory (8 mm a 16 mm), ke každému projektoru připravíme kameru, střižnu a nějaký film na ukázku.

 

Současně s výstavou bude probíhat burza gramodesek a všech ostatních hudebních nosičů, tj. LP, EP, SP, CD, MC, DVD, aj. Základ doneseme z vlastních zásob a archívů, ale má-li být burza zajímavější a rozmanitější, nerozpakujte se přinést klidně jen pár samostatných kusů, svoji tašku, krabici či bednu hudebních nosičů, rozložit na stolku a buď s přítomnými strávit odpoledne nebo své postradatelné úlovky ocenit a stavit se později. Žánr pochopitelně nehraje roli.

 

 .

 

Ve stejné anketě a ještě o kousek výš se se svými dvěma alby umístilo i duo KALLE, které bude následovat a celý tématický večer uzavře. S ním se však nespokojilo toliko undergroundové, či striktně alternativní publikum semknuté kolem úzké vinylové scény, naopak – posbíralo ceny, kde to jen bylo možné. Z mediálně nejznámější ankety Ceny Anděl bralo vloni sošku v kategorii alternativa, a sice za své druhé album "Saffron Hills" (LP + CD, 2017), kterému předcházel shodně oceněný debut "Live From The Room" (MC, LP, 2014, 2015). Táborská dvojice s přirozeností sobě vlastní vrství žánry alternative, pop, post-rock či slowcore, ale svůj svět si v jejích emotivních písničkách najde každá vnímavá duše.

 

Koncert Kalle skončí ve 21:30 hodin a komu by se ten večer ještě nechtělo z budovy kina, od 22:00 hodin a následně pak od nedělní hodiny vlka jsou přichystány dva snímky v cyklu nazvaném Hororová noc v sušickém kině (jmenovitě "Halloween" a "Sestra").

 

-FBB-

 

Autoři fotografií:

Andrea Petrovičová (Unkilled Worker)

Jakub Boháč (Kalle)

Eduard Lískovec (burza)

František Březina (výstava)

FILMOVÝ KLUB

FILMOVÝ KLUB

Filmový klub je projekt, který spojuje kina po celé České republice a nabízí divákovi filmové lahůdky, které jinak zanikají v záplavě mainstreamových projekcí. Jedná se o snímky, prověřené časem, které jsou dnes považovány za klasiku, filmy mladých tvůrců, ale i filmy, jež získaly mezinárodní věhlas na filmových přehídkách po celém světě. Celý projekt je zaměřen na milovníky filmu a nabízí jim i něco navíc. Zlevněné vstupné platné po celé ČR, účast na různých soutěžích, festivalech, filmových školách apod.

Více na http://acfk.cz/vyhody-clenstvi.htm

Abyste se mohli stát členy Filmového klubu, stačí k tomu maličkost - zakoupit si členskou průkazku Filmového klubu, jejíž platnost je jeden kalendářní rok a cena je stanovena na 60,- Kč.

 

   

Vítejte na webu kina Sušice

Vítejte na webu kina Sušice

Kontakt

Kontakty


Adresa kina:

Kino Sušice
SIRKUS - Sušické kulturní centrum, p. o.
Příkopy 178
342 01 Sušice
 

     + 420 376 523 360 - Předprodej:          Po - 7:30 - 11:30  12:30 - 15:30

                                                                           Út - 7:30 - 11:30   12:30 - 16:30

                                                                           St - 7:30 - 11:30    12:30 - 15:30

                                                                           Čt - 7:30 - 11:30    12:30 - 16:30

                                                                           Pá - 7:30 -11:30     12:30 -13:30

            + 420 376 521 680 - pokladna kina. Otevřena vždy hodinu před představením.

            + 420 376 555 047 - vedoucí kina


  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Rezervace a prodej vstupenek je možné učinit online prostřednictvím těchto stránek v sekci Program. Rezervace je však nutné vyzvednout nejdéle 30 minut před začátkem představení, jinak budou zrušeny.

Rezervace na akce mimo filmové projekce je nutné vyzvednout dle pokynů v potvrzujícím mailu. Platnost bývá obvykle pět dní.

Kontakty

Kontaky


Adresa kina:

Kino Sušice
SIRKUS- Sušické kulturní centrum, p. o.
Příkopy 178,
342 01 Sušice


  + 420 376 523 360

            + 420 376 521 680 - pokladna kina - otevřena vždy hodinu před představením

            + 420 376 555 047 - vedoucí kina  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


MAP

Rezervace a prodej vstupenek je možné učinit online prostřednictvím těchto stránek v sekci Program.

 

O kině

Vítejte na stránkách KINA SUŠICE

Kino Sušice bylo po více než roční přestávce slavnostně znovuotevřeno 27. září 2012. Objekt kina s okolním prostranstvím byl pod názvem projektu Sušice - S.I.R.K.A. (Sušická regionální kulturní aula) v letech 2011 – 2012 kompletně rekonstruován, a to především díky finanční podpoře z Evropského fondu pro regionální rozvoj ROP Jihozápad ve výši téměř 33 mil. Kč

Celková proměna kina v moderní multikulturní zařízení je nyní zřejmá již na první pohled. Dominantou budovy je její zvlněná fasáda z nerezového perforovaného plechu.
Koncept a vnitřní uspořádání vychází z  jednoho multifunkčního sálu, který disponuje, kromě moderního vybavení pro promítání filmů i technikou vhodnou pro širší využití - divadelní a taneční představení, besedy, přednášky, konference, hry a další.
Technologie kina je plně digitální. Promítáme v rozlišení 2K(2048x1080), se zvukovým systémem 7.1, promítáme i 3D. (Více informací o technologii 3D v tomto článku http://www.digitalnikino.cz/node/101.).

Filmová představení jsou standardně uváděna ve formátu DCP (Digital Cinema Package), jsme vybaveni pro přehrávání filmů z Blueray i DVD nebo systému Playstation3, lze přehrát materiál také přímo z PC. Pro besedy přednášky apod. lze využít připojení do projektoru ze sálu.Technologii Playstation lze využít k hraní her na velkém plátně se surround zvukem.

Sál disponuje kapacitou 217 míst. Větší komfort divákům nabízí pohodlné čalouněné sedačky, z toho 20 míst představují oblíbené 'dvojsedačky' (deset dvousedadel).

Jeviště je koncipováno do mírného oblouku s využitelnými rozměry 10 x 5 (4,2) m. Opona zatahující se do stran dělí jeviště na dvě poloviny. K dispozici je scénické osvětlení ( celkem 20 osvětlovacích těles) a 2 jevištní tahy + jeden tah na světelnou techniku.


Provozovatelem kina je Sušické kulturní centrum, SIRKUS,  p.o., které zde má své kanceláře. V prvním patře se nachází Galerie výtvarného umění a celé příjemné prostředí dotváří Kavárna s otvírací dobou vždy hodinu před začátkem projekce, či akce do 20:00 a možností připojení k Wifi.

Pronájem prostor:
Nabízíme možnost pronájmu prostor i technologie (s obsluhou), cena pronájmu je stanovena dle typu akce, využití technologie, personálu a narušení/nenarušení běžného provozu kina.

Reklama a inzerce:
Prodej reklamního času v době před filmovým představením - v dohodnutém rozsahu před filmovým představením, případně její umístění na obrazovkách v předsálí a kavárně (vybavené distribučním audiovizuálním systémem Spinetix).

Přejeme vám příjemné filmové zážitky a chvíle strávené v KINĚ SUŠICE.
Neváhejte se na nás obrátit s prosbami, podněty či připomínkami.
Jsme tady pro vás a proto nás váš názor zajímá.

 

 

"Projekt Sušice - S.I.R.K.A. (Sušická regionální kulturní aula) je spolufinancován Evropskou unií"

Copyright (c) 2012 Perfect System, s.r.o.